Prezent dla hodowcy gołębi pocztowych - prenumerata Poradnik Hodowcy

Wróć do poprzedniej strony...

Strona główna


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 03.01.2021

W zakładce (PLAN LOTÓW )dodano zatwierdzony przez Zarząd Oddziału Sandomierz Gorzyce plan lotów gołębi dorosłych na sezon 2021.


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 25.12.2020


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 27.12.2020

ZDROWYCH I WESOŁYCH  ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA  ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA HODOWCÓW I ICH  RODZIN SKŁADA ZARZĄD ODDZIAŁU SANDOMIERZ -GORZYCE.

OPEN-1 DOROSŁE

1) CHCIUK MIECZYSŁAW - ZDOBYŁ 80 KONK. 3697.49 PKT. 

2)MICHAŁOWSKI JANUSZ-ZDOBYŁ 80 KONK. 3637.57 PKT

3)LĄD ZBIGNIEW ZDOBYŁ  80 KONK. 3627.00 PKT

OPEN-2 DOROSŁE

1) CHCIUK MIECZYSŁAW - ZDOBYŁ 114 KONK. 5287.39 PKT. 

2)KRZYŚ KAZIMIERZ – ZDOBYŁ 114 KONK. 5171.47 PKT

3) MICHAŁOWSKI JANUSZ-ZDOBYŁ 114 KONK. 5137.77 PKT

KATEGORIA-A

1)MYSZKOWSKI ZENON   18  KONK.  140,20  COEF.

2) Nowak R W Biernat  18 KONK 256.06 COEF

3) NIERADKA WOJCIECH  18  KONK, 553,710 COEF

KATEGORIA-B

1) MYSZKOWSKI ZENON  15 KONK. 176,86 COEF

2) Krzyś  Kazimierz  15 KONK  297,55 COEF

3) Banasiak Sylwester  15 KONK. 322,27  COEF

KATEGORIA-C

1) CHCIUK MIECZYSŁAW  12 KONK. 405.30 COEF

2) FIETKO JÓZEF   12 KONK.498,120  COEF

3)LĄD ZBIGNIEW  12 KONK.  534,00  COEF

KATEGORIA-M

1) Chciuk  Mieczysław  6 KONK  142.96 COEF

2) Górniak  Andrzej        6 KONK   194.86  COEF

3) Piwowar Tadeusz          6 KONK   297.30  COEF

GMP-DOROSŁE

1) Krzyś Kazimierz          34 KONK 1762.38 PKT

2) Fietko Józef   35 KONK 1727.9 PKT

3) Myszka Bogdan   33 KONK 1683.19 PKT

INTERMISTRZOSTWO

1) Chciuk  Mieczysław  18 konk  974.863 coef

2) Krzyś Kazimierz  17 KONK  597.854 COEF

3) Ląd Zbigniew  17 KONK  745.152 COEF

ZESPÓŁ LOTNIKÓW-REGION KRAKÓW

1) CHCIUK  MIECZYSŁAW  49 KONK 2600.62 PKT

2) KRZYŚ   KAZIMIERZ           41 KONK.  2033.31  PKT

3) GÓRNIAK  ANDRZEJ    36 KONK 1625.47  PKT

MISTRZOSTWO  ROCZNYCH

1) CHCIUK  MIECZYSŁAW   31 KONK  3315.71 COEF

2) BARSZCZ  ZBIGNIEW   30 KONK 2891.47 COEF

3) PŁESZKA  JANUSZ  29 KONK. 1887.51 COEF

SUPERMISTRZ ODDZIAŁU

1)MYSZKA BOGDAN -SUMA MIEJSC  W OPEN1 MŁODE I DOROSŁE 12 ZDOBYŁ RAZEM 112 KONK.

2)KRZYŚ  KAZIMIERZ       OPEN-1 dorosłe 4 miejsce /open -1 młode 9 miejsce =13 konk.

3)FIETKO JÓZEF            OPEN-1 dorosłe11  miejsce /open -1 młode 2  miejsce =13 konk.

KATEGORIA-A-LOTNIKI

1)MYSZKOWSKI ZENON  PL-467-18-3541  9.40 COEF

2) MYSZKOWSKI ZENON   PL-467-17-7913  9.93 COEF

3) MYSZKOWSKI ZENON   PL-467-18-3561  11.48  COEF

KATEGORIA-B-LOTNIKI

1)BANASIAK SYLWESTER PL-467-17-6838  10.06 COEF

2) NOWAK PIOTR ŁUKASZ  PL-DE-19-970118   10.15 COEF

3) LĄD ZBIGNIEW  PL-467-18-6306  10.77 COEF

KATEGORIA-C-LOTNIKI

1)BEDNARZ TOMASZ  PL-467-17-6513  18.71 COEF

2)GARA ARTUR PL-308-16-11118  49.32 COEF

3)PIWOWAR TADEUSZ PL-467-17-2804  63.37  COEF

KATEGORIA-M-LOTNIKI

1)CHCIUK MIECZYSŁAW  PL-467-15-69  15.72 COEF

2)FIETKO JÓZEF PL-313-14-371  26.46 COEF

3)GÓRNIAK ANDRZEJ  PL-312-17-3431   40.38  COEF

NAJLEPSZY LOTNIK ODDZIAŁU-SAMCZYK

1)CHCIUK MIECZYSŁAW -PL-467-18-6126 ZDOBYŁ 10 KONK. 469.110 PKT

2LĄD ZBIGNIEW -PL-467-18-6306  ZDOBYŁ 10 KONK.427.400 PKT

3)GÓRNIAK ANDRZEJ-PL-467-18-2003 ZDOBYŁ 10 KONK.417.670 PKT

NAJLEPSZY LOTNIK ODDZIAŁU-SAMICA

1)SZYMANE KRYSTIAN I PAWEŁ-PL-DE-19-971334 ZDOBYŁA 10 KONK.490.860 PKT

2) CHCIUK  MIECZYSŁAW  - PL-467-16—7133 ZDOBYŁA 9 KONK.462.410 PKT

3) LĄD  ZBIGNIEW  - PL-467-16—5518  ZDOBYŁA 9 KONK443.460 PKT

NAJLEPSZY ROCZNIAK ODDZIAŁU-SAMCZYK

1) BARSZCZ  ZBIGNIEW   PL-467-19—3748  ZDOBYŁ 7 KONK 271.990 PKT

2) CHCIUK   MIECZYSŁAW   - PL-DE-19-970727 ZDOBYŁ 7 KONK 237.360 PKT

3)PŁESZKA JANUSZ          PL-467-19-4795   ZDOBYŁ  6 KONK  229,27 PKT

NAJLEPSZY ROCZNIAK ODDZIAŁU-SAMICZKA

1) 1)SZYMANE KRYSTIAN I PAWEŁ-PL-DE-19-971334 ZDOBYŁA 10 KONK.490.860 PKT

2) PŁESZKA  JANUSZ   - PD-19---0970210 ZDOBYŁA 8 KONK.343.500 PKT

3) SZYMANEK KRYSTI I PAWEŁ   - PL-DE-19-971401  ZDOBYŁA 7 KONK.272.750 PKT

OPEN-1 MŁODE

1) MĄCZKA  KRZACZKOWSKI- ZDOBYŁ 35 KONK.      954.13 PKT

2) FIETKO  JÓZEF -ZDOBYŁ    35 KONK             945.87 PKT

3) PIWOWAR TADEUSZ   -  ZDOBYŁ                         34  KONK     932.96  PKT

OPEN-2 MŁODE

1) PŁESZKA   JANUSZ - ZDOBYŁ                         50 KONK           1393.65  PKT

2) MĄCZKA  KRZACZKOWSKI -ZDOBYŁ   50 KONK.    1342.00 PKT

3) BORECKI    JAROSŁAW-ZDOBYŁ                         50 KONK     1335.76 PKT

GMP-MŁODE   

1) FIETKO JÓZEF - 21 KONK 687.07 PKT

2) WINIARSKI PAWEŁ  19 KONK 639.34 PKT

3) MYSZKOWSKI ZENON  18 KONK 579.34 PKT

NAJLEPSZY LOTNIK ODDZIAŁU-MŁODE

1) ) WINIARSKI    PAWEŁ    PL-467-20—2001 ZDOBYŁ  5 KONK 124.450 PKT

2) ) PIWOWAR   TADEUSZ  PL-467-20—2850   ZDOBYŁ 4 KONK.               119.850  PKT

3) PIWOWAR  TADEUSZ     PL-467-20—2845 ZDOBYŁ 4 KONK  116.310  PKT

LOT BRUKSELA-NAJLEPSZA SERIA

1) FIETKO  JÓZEF- ODLEG.              1221.960   3 KONK 208 PKT

2) KIEŁBASA  JAN - ODLEG              1220.360  2 KONK  154.35 PKT

3) GÓRNIAK  ANDRZEJ  -  ODLEG   1218.580  2 KONK 149.65 PKT

NAJSZYBSZE Z LOTU BRUKSELA

1) KIELISZEK   KRZYSZTOF       PL-144-15—6462  ODLEG  1221.400  KM

2) KIEŁBASA   JAN            PL-467-17----14   ODLEG      1220.360 KM

3) BORECKI   JAROSŁAW        PL-467-15—6674  ODLEG   1211.090 KM

 

 

 

 


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 22.09.2020

Wyniki okręgowe w sezonie 2020 gołębi dorosłych

wyniki okręg gołębie dorosłe sezon 2020


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 21.09.2020

Dodałem wyniki z lotu Krotoszyn  (dostępne w zakładce wyniki lotów gołębie młode)


Powyżej wyświetlono pięć ostatnich wpisów + wszystkie wpisy z ostatnich 31 dni.

>> POKAŻ WSZYSTKIE WPISY <<